هزینه جراحی پلک

برای انجام جراحی پلک چقدر باید هزینه پرداخت کنیم؟جراحی پلک یا بلفاروپلاستی، روشی برای از بین بردن پوست اضافه یا خارج کردن چربی از پلک ها است.جراحی بلفاروپلاستی فوقانی با استفاده از برش ها باعث از بین بردن پوست و چربی می شود. سپس از یک بخیه نازک برای جمع کردن پوست استفاده می شود تا امکان ایجاد یک پلک جدید  بدون هیچ گونه پوست و چربی اضافه فراهم شود.

عمل جراحی پلک پایین با ایجاد برش های پوستی به طور مستقیم در قسمت داخلی پلک، امکان دسترسی به پلک ها را بدون برش های قابل مشاهده فراهم می کند و این روش را برای بیمارانی که نیاز به حذف یا اضافه کردن چربی دارند، کامل می کند.

هزینه جراحی پلک

دلیل نیاز به عمل جراحی پلک

گاهی افراد  که به مطب دکتر شارع پور مراجعه می کنند از، پوست و چربی اضافی پلک بالا که می تواند باعث ایجاد یک پلک سنگین و افتاده شود و ظاهر پیری و پف کردگی داشته باشد که، گاهی اوقات بینایی چشم را نیز درگیر می کند، شکایت می کنند. بلفاروپلاستی فوقانی برای از بین بردن پوست اضافی و چربی انجام می شود و می تواند زمینه بینایی را بهبود بخشد.

جراحی پلک آسیایی

عمل جراحی پلک مضاعف ، که به آن عمل جراحی پلک آسیایی نیز گفته می شود، برای ایجاد یا تقویت چین و چروک فوقانی پلک انجام می شود. این نوع جراحی بر روی افراد آسیایی انجام می شود تا ظاهر غربی پلک را  اصلاح کند .

با افزودن یا از بین بردن چربی، می توان بلفاروپلاستی تحتانی را برای از بین بردن پوست اضافی و بهبود خط پلک انجام داد. گاهی اوقات برای رفع خسارت ، نیاز به سفت شدن پلک است .

چه کسانی کاندید مناسبی برای جراحی پلک هستند؟

آن دسته از افراد با انتظارات واقع بینانه که البته از سلامتی خوبی برخوردار هستند ، برای جراحی پلک مناسب هستند.

چگونه می توانید برای جراحی پلک آماده شوید؟

قبل از جراحی پلک ، بیمار باید معاینه و بحث مفصلی در مورد بلفاروپلاستی و خطرات و مزایای احتمالی مرتبط با این روش انجام دهد. قبل از عمل باید بیمار دستورالعمل های قبل از عمل را به دقت رعایت کند و دستورالعمل های بعد از عمل را به طور کامل بررسی کند. این روند به بیمار اجازه می دهد قبل از بازگشت از عمل ، داروهای تسکین درد یا وسایل مورد نیاز مانند بسته های ژل ، اشک مصنوعی و گاز را در خانه داشته باشد.

مدت زمان بهبودی برای جراحی پلک چقدر است؟

بیماران معمولاً پس از بلفاروپلاستی ، مدت زمان بهبودی کوتاهی دارند. اگرچه کبودی و تورم معمولاً در روز بعد از عمل بدتر است ، اما به سرعت شروع به ناپدید شدن می کنند. در طول 48 ساعت اول ، استفاده از کمپرس های خنک می تواند کبودی و تورم اطراف چشم و صورت را تا حد زیادی کاهش دهد. فعالیت سبک مانند پیاده روی نیز به بهبودی سریع کمک می کند. باندهای نازک معمولاً روی قسمت های برش قرار می گیرند و در طی چند روز برداشته می شوند، در حالی که بخیه ها می توانند حدود یک هفته در پوست باقی بمانند. بعضی اوقات از بخیه های خود جذب کننده استفاده می شود که نیازی به برداشتن ندارد.

بیشتر افراد پس از هفت تا 10 روز از بلفاروپلاستی به فعالیتهای عادی برمی گردند. با گذشت دو هفته از عمل جراحی پلک ، اکثرا کبودی و تورم برطرف می شود.

هزینه جراحی پلک

یکی از موارد مهم و شایع  که  بیشتر مراجعین در رابطه با آن سوال دارند این است که، چه مقدار هزینه باید برای جراحی پلک صرف کنند . در پاسخ به این افراد باید گفت بسته به این که جراحی پلک با چه روشی و برای دو پلک تحتانی و فوقانی انجام شود و…، این هزینه متغیر است  پس به شما توصیه می کنیم برای اطلاع  از هزینه های دقیق جراحی پلک با  متخصص چشم  مشورت کنید .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 3.2]
دکتر ماریا شارع پور

جراح و متخصص چشم، فوق تخصص جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی پلك، جراحی تومورها و بیماری های چشم. جراحی ناخنک چشم، درمان انواع بیماری های پلک از جمله گل مژهو برآمدگی پلک، عمل مجرای اشکی، جراحی آب مروارید، اصلاح عیوب انکساری چشم، لازک، لیزیک، پی آر کی، درمان خشکی چشم و پیر چشمی، رفع آلرژی های چشمی، درمان تنبلی چشم، تعیین شماره چشم، جراحی های زیبایی چشم و پلک از جمله خدمات دکتر شارع پور است.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
تماس با دکتر شارع پور