قیمت بوتاکس صورت چقدر است ؟

قیمت بوتاکس صورت یکی از موارد مهمی است که متقاضیان عمل بوتاکس هنگامی که به انجام این روش فکر می کنند، لازم می‌بینند تا در مورد آن مسئله نیز پرس و جو نمایند. قطعا کیفیت خدمات عامل اصلی تعیین کننده هزینه بوتاکس صورت است. میزان هزینه بوتاکس صورت برای هر داوطلب یک مورد مهم است که در زمان برنامه ریزی جهت عمل بوتاکس باید آن را بطور دقیق مد نظر قرار دهد. اگر علاقه‌مند به انجام بوتاکس صورت هستید و این روزها پیگیر هزینه بوتاکس صورت خود هستید، با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

هزینه بوتاکس صورت به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه بوتاکس صورت به چه عواملی بستگی دارد؟

عوامل مختلفی وجود دارد که بر میزان هزینه بوتاکس تاثیر مستقیم می‌گذارد. اطلاع از بهترین و باکیفیت ترین مواد بوتاکس صورت که ماندگاری بیشتری داشته باشد، انتخاب یک پزشک حادق و در عین حال منصف و دلسوز، ارتباط با یک کلینیک معتبر در موقعیت جغرافیایی مناسب و… همگی در این تصمیم گیری نقش خواهند داشت. معمولا یکی از عوامل مهمی که در میزان هزینه ای که از مراجعه کننده دریافت می شود نقش دارد تعداد واحدهای بوتاکس استفاده شده برای او است. لذا متناسب با نیاز و نتیجه دلخواه ی که فرد دوست دارد به آن برسد، دوز مواد بوتاکس متغیر خواهد بود. قیمت بوتاکس به طور گسترده ای در نوسان است که می تواند تفاوت زیادی در هزینه درمان ایجاد کند. عوامل زیر بر هزینه بوتاکس صورت تاثیر می گذارد:

1- ناحیه مورد نظر تزریق بوتاکس

در برخی از روش‌ها، قیمت تزریق بوتاکس با توجه به تعداد نواحی مورد نیاز برای درمان تعیین می‌شود. تعداد دقیق واحدهای مورد نیاز در هر ناحیه درمان به محل درمان، درجه چین و چروک و نقطه پایانی مورد نظر بستگی دارد. اگر دوست دارید نقطه های بیشتری از صورت شما مورد عمل بوتاکس قرار بگیرد قاعدتا هزینه تان بالاتر خواهد رفت.

همانطور که اشاره داشتیم برخی از مناطق به واحدهای بیشتری از بوتاکس نسبت به سایرین نیاز دارند. برای مثال، خطوط خنده نیاز به دوز کمتری از بوتاکس در مقایسه با تزریق بوتاکس به خطوط اخم و خطوط پیشانی خواهد داشت.

به دلیل میزان تمایز بین نواحی صورت، داشتن یک شناخت دقیق و روشن قبل از رزرو درمان و انجام عمل امری ضروری است.

هزینه بوتاکس صورت در بابل چقدر است؟

 2-برند و کیفیت مواد بوتاکس

بوتاکس در دنیای زیبایی پوست به نامی شناخته شده تبدیل شده است، اما برندهای مختلفی از محصولات سم بوتولینوم نوع A موجود است. تنوع برند و کیفیت مواد بوتاکس نقش زیادی در میزان هزینه بوتاکس صورت دارد. با توجه به نوع برند و کیفیت محصولی که در زمان تزریق توسط پزشک و یا به انتخاب خود شما برگزیده می شود آنگاه در جمع بندی هزینه عمل نقش خواهد داشت.

3-دستمزد و تخصص پزشک

درست مانند هر محصول یا خدماتی، می توانید انتظار داشت که کلینیک‌های مختلف قیمت های متفاوتی را برای تزریق بوتاکس دریافت کنند. برای تزریق بوتاکس نیاز است تا حتما به پزشک و متخصص حاذقی مراجعه شود. به هرحال شهرت و میزان تخصص پزشک در میزان هزینه بوتاکس صورت تاثیر بسیار زیادی دارد.

4-نیاز به تزریق مجدد بوتاکس

معمولا میزان ماندگاری بوتاکس سه تا شش ماه طول خواهد کشید، از این رو اکثر داوطلبین بوتاکس صورت برای درمان های تکمیلی هر چهار تا شش ماه یکبار به پزشک خود مراجعه می‌کنند. از آنجایی که بوتاکس صورت برای حفظ زیبایی و طراوت همیشگی نیاز به تجدید و تزریق دوباره دارد لذا این تزریق مجدد میزان هزینه بوتاکس صورت را برای افراد بالاتر می‌برد.

5-موقعیت جغرافیایی مطب

برخی از کلینیک‌ها و مطب هایی که عمل زیبایی و از جمله تزریق بوتاکس را انجام می‌دهند یک قیمت استاندارد و ثابتی دارند. این کلینیک ها با توجه به اینکه کدام نقطه از شهر قرار دارند و چه میزان به مرکز شهر نزدیک هستند خدمات خود را قیمت گذاری نموده که در این میان میزان هزینه بوتاکس صورت نیز در چنین مجموعه هایی متغیر خواهد بود.

موقعیت جغرافیایی، قیمت و هزینه بوتاکس صورت را بالا و پایین می‌کند. از این رو هزینه بوتاکس صورت در مرکز استان‌ها و نیز شهرهای بزرگتر مانند تهران بالاتر خواهد بود.

 آیا هزینه تزریق بوتاکس زیبایی شامل بیمه می شود؟

معمولا عمل هایی که زیر مجموعه جراحی های زیبایی هستند در کشور ما و نیز سایر کشورها جزء پوشش بیمه ای نخواهند بود. مگر در مواردی کاملا استثنائی برخی از شرکت‌های بیمه خصوصی بخواهند بخشی از بیمه تکمیلی خود را به انجام این دسته از عمل‌ها اختصاص دهند. با این توصیف باید گفت که در حال حاضر تاکنون هیچ یک از شرکت‌های بیمه ای هزینه بوتاکس صورت را زیر مجموعه پوشش بیمه ای خود قرار نداده است.

البته بوتاکس بطور کلی برای آن دسته از افرادی که به عنوان درمان از آن استفاده می کنند، مانند باز شدن گرفتگی های عضلانی، درمان میگرن و یا با اهداف درمانی دیگر، می‌تواند طبق تجویز پزشک در صورت برخورداری از خدمات بیمه های تکمیلی تا حدودی جزء پوشش بیمه ای قرار بگیرد.

 هزینه بوتاکس صورت در بابل چقدر است؟

همانطور که در بالا ذکر شد هزینه بوتاکس صورت به عوامل زیادی بستگی دارد و باز هم تاکید می‌شود که میزان دقیق این هزینه به عواملی چون میزان نیاز صورت برای انجام بوتاکس، نقاط مورد نیاز از جمله پیشانی و یا خط خنده و همچنین برند و کیفیت محصولی که برای عمل بوتاکس صورت خود انتخاب می‌کنید و عواملی این چنین، حتما بر درصد میزان هزینه بوتاکس در شهر بابل تاثیر خواهد گذاشت.

نتیجه گیری

عمل بوتاکس صورت یک جراحی راحت و بسیار مطلوب برای کسانی است که به زیبایی و طراوت چهره خود بسیار اهمیت می‌دهند. اما با این حال بزرگترین دغدغه طرفداران این عمل زیبایی میزان هزینه بوتاکس صورت برایشان می‌باشد. عوامل مختلفی هستند که در این هزینه نقش موثر دارند، عواملی چون انتخاب پزشک مشهور، میزان دوز مصرفی، برند محصول، نقاط مورد نیاز صورت برای انجام بوتاکس، موقعیت جغرافیایی و سایر موارد دیگر همگی می توانند از جمله نکاتی باشند که میزان هزینه بوتاکس صورت را نرخ گذاری می نمایند. برای اطلاع بیشتر از هزینه بوتاکس و مشاوره برای انجام این روش جوانسازی صورت به مطب دکتر ماریا شارع پور مراجعه کنید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 3]
دکتر ماریا شارع پور

جراح و متخصص چشم، فوق تخصص جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی پلك، جراحی تومورها و بیماری های چشم. جراحی ناخنک چشم، درمان انواع بیماری های پلک از جمله گل مژهو برآمدگی پلک، عمل مجرای اشکی، جراحی آب مروارید، اصلاح عیوب انکساری چشم، لازک، لیزیک، پی آر کی، درمان خشکی چشم و پیر چشمی، رفع آلرژی های چشمی، درمان تنبلی چشم، تعیین شماره چشم، جراحی های زیبایی چشم و پلک از جمله خدمات دکتر شارع پور است.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
تماس با دکتر شارع پور