قیمت بوتاکس صورت چقدر است ؟

قیمت بوتاکس صورت چقدر است ؟

خیلی از افراد  که  به مطب دکتر ماریا شارع پور مراجعه می کنند  از ایشون  در رابطه با قیمت بوتاکس سوال می پرسند. اگر شما هم برای زیبایی و جوانسازی پوست خود نیاز به تزریق بوتاکس دارید  ادامه مطلب را مطالعه کنید .

یکی از نگرانی  های مراجعین  قبل از  تزریق بوتاکس  این است  که آیا تزریق بوتاکس در ناحیه  پیشانی سبب  افتادگی پلک می گردد، باید گفت این عارضه بسیار نادر است و از  هر 200 نفر در یک نفر دیده می شود . در این موارد  تنها لازم است  بیمار کمی  زمان دهد تا دارو جذب شود تا افتادگی به مرور زمان و طی چند هفته بهبود پیدا کند . در صورتی که  نگرانی  بیمار  بیش از اندازه باشد،می توان  از یک سری اقدامات  درمانی  همچون  قطره نفازولین استفاده کرد، که البته استفاده  آن  باید چند هفته ادامه داشته باشد تا  به طور کلی عوارض از بین برود .

از دیگر عوارض  تزریق بوتاکس  ، می توان  به ناحیه تزریق اشاره کرد، ممکن است ناحیه تزریق شده دچار کبودی شود . کبودی بعد از تزریق نیاز به اقدام خاصی ندارد و به مرور زمان برطرف می شود .

قیمت بوتاکس صورت چقدر است
قیمت بوتاکس صورت چقدر است

قیمت بوتاکس صورت

متاسفانه نمی توان برای بوتاکس  قیمت مشخصی را  تعیین کنیم ،  زیرا بسته به شرایط مختلف ممکن است این هزینه متفاوت باشد .  جنس موادی که تزریق می شود،  در نتیجه کار بسیار مهم است ،  بسته به نوع جنسی که برای تزریق استفاده می شود  هزینه بوتاکس  متغیر است .

بسته به اینکه  بوتاکس  به منظور درمانی و  یا زیبایی  استفاده می شود، هزینه های متفاوتی  تعیین می شود .

همچنین افراد  ممکن است بر اساس سن،  و  میزان چروک های  صورت خود  مقدار متفاوتی از بوتاکس  را لازم داشته باشد .  دکتر ماریا شارع پور  بعد از بررسی کامل بیمار ،  مقدار مورد نیاز و نواحی  صورت که نمیاز به تزریق بوتاکس دارند را  مشخص می کند .

لازم به ذکر است که  بهتر است توجه داشته باشید، پزشکی  که برای تزریق بوتاکس  انتخاب می کنید حتما در این زمینه تخصص داشته باشد، تخصص بالا و تجربه  پزشک در نتیجه  بوتاکس  بسیار مهم است .

شما می توانید برای مراجعه و مشاوره با دکتر ماریا شارع پور جراح و متخصص چشم در ساری با شماره زیر تماس حاصل فرمایید . شماره ی تماس :
011-42216316

خلاصه مطلب

در اخر می توان  گفت  نتایج پیری و  میانسالی را  می توان با روش های مختلفی  همچون تزریق فیلر، بوتاکس و… از بین برد .  بهتر است ملاک شما  برای جوانسازی پوست هزینه نباشد تا بتوانید  از نتایج کار لذت ببرید . دکتر ماریا شارع پور در مازندران با توجه به شرایط و وضعیت  مراجعه کننده  بهترین  روش را انتخاب می کند .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 1]
دکتر ماریا شارع پور

جراح و متخصص چشم، فوق تخصص جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی پلك، جراحی تومورها و بیماری های چشم. جراحی ناخنک چشم، درمان انواع بیماری های پلک از جمله گل مژهو برآمدگی پلک، عمل مجرای اشکی، جراحی آب مروارید، اصلاح عیوب انکساری چشم، لازک، لیزیک، پی آر کی، درمان خشکی چشم و پیر چشمی، رفع آلرژی های چشمی، درمان تنبلی چشم، تعیین شماره چشم، جراحی های زیبایی چشم و پلک از جمله خدمات دکتر شارع پور است.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
تماس با دکتر شارع پور