زیبایی با لیفت پیشانی

زیبایی با لیفت پیشانی

امروزه زیبایی مسئله ای است که اهمیتی اجتناب ناپذیر دارد که شامل زیبایی اندام، زیبایی اجزای مختلف صورت و همینطور زیبایی پوست و مو می شود. هنگامی که سن افراد افزایش پیدا می کند در معرض چین و چروک های فراوانی قرار می گیرند و خطوط عرضی روی پیشانی، افتادگی ابرو ها، خطوط اضافه بین ابروها و گاهی روی قوس بینی باعث می شود چهره خسته و عبوس به نظر برسد . به دلیل این که گشاده رویی یکی از شناسه های زیبایی صورت محسوب می شود، افراد زیادی برای رفع این چروک های مزاحم، اقدام به بوتاکس یا لیفت پیشانی می کنند. اگر شما هم تصمیم دارید که جراحی لیفت پیشانی در مازندران داشته باشید، با ما در این مطلب همراه باشید.

زیبایی با لیفت پیشانی
لیفت پیشانی در مازندران

لیفت پیشانی چیست؟

افراد زیادی در پی دستیابی به اکسیری برای رفع چین و چروک های صورت هستند و برای جوان تر به نظر رسیدن، هزینه های زیادی را صرف خرید کرم و لوسیون می کنند. درحالی که ابتلا به چین و چروک های صورت امری طبیعی است و پوست به مرور زمان خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. این امر سبب می شود تا پوست به سمت پایین متمایل می شود و افتادگی ابروها، کاهش فاصله چشم ها و ابرو ها را به همراه دارد که گاهی امکان آرایش کردن را از فرد سلب می کند . عمل لیفت پیشانی، که به لیفت ابرو هم شناخته می شود، چین های پیشانی و افتادگی ابروها را به حد زیادی بهبود می بخشد، البته تزریق بوتاکس به عنوان روشی موقت برای رفع چین و چروک ها کاربرد فراوانی دارد.

شما می توانید برای مراجعه و مشاوره با دکتر ماریا شارع پور جراح و متخصص چشم با شماره 011-42216316 تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس اینستاگرام دکتر شارع پور مراجعه نمایید.

روش های مختلف لیفت پیشانی

طی چند سال اخیر با تغییر در محل ایجاد برش و میزان آن متغیر بوده است گاهی در پیشانی برش هایی بزرگ تر ایجاد می کردند اما امروزه در محل رویش موها برش های کوچیکی ایجاد می کنند که پس از جراحی قابل پوشش باشد .

لیفت پیشانی بر اساس تکنیک و تشخیص پزشک به سه روش مختلف انجام می شود:

باز – اندوسکوپی – محدود

برای انجام لیفت پیشانی به روش باز برش هایی در قسمت بالای سر کنار گوش ها ایجاد می شود که با موهای فرد به راحتی پوشانده می شود و پس از جراحی آثار آن واضح و مشخص نیست.

انجام لیفت پیشانی در مازندران به روش اندوسکوپی با ایجاد سه سوراخ در قسمت های: فوقانی سر و دو شقیقه در محل رویش موها ایجاد می شود که بدیهی است جای این برش ها با موها پوشیده می شود .

انجام لیفت پیشانی به روش محدود برش ها فقط در منطقه شقیقه فرد صورت می گیرد.

 

نحوه انجام لیفت پیشانی

روش انجام لیفت پیشانی به پزشک معالج بستگی دارد و ضروری است با کسب اطلاعات و آگاهی کافی پزشک خود را انتخاب کنید زیرا نحوه ی انجام لیفت پیشانی به تجربه پزشک بستگی دارد .پزشک با در نظر گرفتن شرایط جسمی بیمار و میزان سن فرد ضمن بررسی درصد افتادگی و چروک های پیشانی و میزان الاستیسیته پوست فرد روشی را اعمال می کند.

پزشک پس از ثبت عکس هایی از وضعیت بیمار پیش از انجام لیفت پیشانی و علامت گذاری مناطق مد نظر بیمار و خطوط اضافی ای که با لیفت قصد دارد محو کند علامت گذاری می کند و پیش از انجام عمل راجع به سلامت بیمار مطمئن می شود و ضمن آگاه کردن بیمار از عوارض جراحی روش بیهوشی را تعیین می کند .

عوارض لیفت پیشانی

انجام لیفت پیشانی به اندازه حدودا دو سال دوام دارد و لازم است از عوارض آن آگاه باشید:

  • احتمال خونریزی یا عفونت
  • عوارض ناشی از بیهوشی
  • بی حسی و فلجی موضعی پوست
  • عدم قرینگی احتمالی صورت
  • و گاهی رویش مجدد موها در محل بخیه زخم ها متوقف می شود .

در نتیجه اگر زیبایی و جوانی پوست صورت شما با چین و چروک و افتادگی ابرو ها تهدید می شود از پرداخت هزینه های بالا برای خرید کرم و لوسیون رفع چین و چروک خودداری کنید و تحت نظر پزشک متخصص زیبایی برای انجام لیفت پیشانی اقدام کنید . توجه بفرمایید که بعد از کسب آگاهی کافی در انتخاب پزشک خود دقت کافی را لحاظ کنید تا عوارض ناشی از جراحی کاهش یابد . انجام لیفت پیشانی خود را با بهترین تکنیک انجام دهید .

اگر ساکن مازندران هستید و تصمیم دارید که برای جراحی لیفت پیشانی به بهترین جراح لیفت پیشانی در مازندران مراجعه کنید، اینجا را کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
دکتر ماریا شارع پور

جراح و متخصص چشم، فوق تخصص جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی پلك، جراحی تومورها و بیماری های چشم. جراحی ناخنک چشم، درمان انواع بیماری های پلک از جمله گل مژهو برآمدگی پلک، عمل مجرای اشکی، جراحی آب مروارید، اصلاح عیوب انکساری چشم، لازک، لیزیک، پی آر کی، درمان خشکی چشم و پیر چشمی، رفع آلرژی های چشمی، درمان تنبلی چشم، تعیین شماره چشم، جراحی های زیبایی چشم و پلک از جمله خدمات دکتر شارع پور است.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
تماس با دکتر شارع پور