جراحی پلک با لیزر

جراحی پلک با لیزر

جراحی پلک نوعی جراحی زیبایی است که به منظور از بین بردن پوست  اضافی  یا چربی از پلک ها انجام می شود. روش جراحی پلک شامل از بین بردن بافت های اضافی و چربی و همچنین تقویت بافت های ماهیچه ای و تاندونی اطراف چشم ها  است.

در روش جراحی پلک ، ترمیم کامل پلک های آسیب دیده برای اصلاح عملکرد و زیبایی شناسی ناحیه چشم، از اهداف اصلی است . در طی جراحی با از بین بردن پوست اضافی در پلک ها و صاف کردن ماهیچه های زیرین چشم، در نواحی اطراف چشم، هر گونه تورم و افتادگی پلک ها برطرف می شود .

عمل جراحی پلک از طریق برش هایی که به صورت بیرونی در امتداد چین های طبیعی پلک های فوقانی و تحتانی، انجام می شود،  این به منظور پنهان کردن جای زخم ها از دید عمومی ، به ویژه هنگامی که چین های زیر پلک تحت تأثیر قرار می گیرند ، توصیه می شود .

بلفاروپلاستی پلک فوقانیزمان مورد نیاز برای جراحی پلک

عمل جراحی پلک معمولاً بین 1 تا 3 ساعت طول می کشد. بعد از عمل ، تورم و کبودی به دلیل عمل جراحی به طور طبیعی وجود دارد ، اما در طی 2 هفته فروکش می شود. با این حال ، نتایج دائمی از عمل جراحی پلک بعد از چند ماه مشخص می شود. چندین عمل جراحی پلک وجود دارد که معمولاً به عنوان روشهای بلفاروپلاستی شناخته می شوند که  جراحی پلک با لیزر یکی از این روش ها است .

شما می توانید برای مراجعه و مشاوره با دکتر ماریا شارع پور جراح و متخصص چشم با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .شماره ی تماس :
011-42216316

جراحی پلک با لیزر

لیزر  نسبت  به سایر روش های  جراحی دوره نقاهت را کوتاه تر می کند . بسته به  تشخیص  جراح چشم، ممکن  است  عمل جراحی پلک با لیزر توصیه شود . لازم است تا قبل از  جراحی ، چشم ها توسط  متخصص چشم معاینه شوند و در صورت تایید  پزشک، عمل  جراحی پلک انجام شود .

دوام نتایج جراجی پلک با لیزر  در بین افراد مختلف متفاوت است، و به عوامل مختلفی بستگی دارد . سبک زندگی، ژنتیک و…  همگی در ماندگاری نتایج تاثیر گذار هستند .

مزایای جراحی پلک با لیزر نسبت  به روش جراحی

در  جراحی  ها احتمال خونریزی و کبودی  بعد از عمل به مراتب   افزایش می یابد . اما در جراحی با لیزر  ، محل جراحی تمیز و عاری از هر گونه خونریزی می ماند و  جراحی در مدت زمان بسیار کمی انجام می شود .

همچنین در روش جراحی پلک با لیزر، می توان  از دو عملکرد لیزر استفاده کرد، به این معنی که  از لیزر برش دهنده  برای بریدن  دقیق  پوست  اضافه در نواحی پلک بالا  و  حذف  مقادیر دلخواه از  چربی های موجود در پلک های بالا و پایین استفاده کرد .

دکتر ماریا شارع  پور متخصص چشم در مازندارن  سعی خود را دارد  تا با کمک جدید ترین روش ها بهترین نتیجه را برای  بیماران خود داشته باشد .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4.2]
دکتر ماریا شارع پور

جراح و متخصص چشم، فوق تخصص جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی پلك، جراحی تومورها و بیماری های چشم. جراحی ناخنک چشم، درمان انواع بیماری های پلک از جمله گل مژهو برآمدگی پلک، عمل مجرای اشکی، جراحی آب مروارید، اصلاح عیوب انکساری چشم، لازک، لیزیک، پی آر کی، درمان خشکی چشم و پیر چشمی، رفع آلرژی های چشمی، درمان تنبلی چشم، تعیین شماره چشم، جراحی های زیبایی چشم و پلک از جمله خدمات دکتر شارع پور است.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
تماس با دکتر شارع پور