با تزریق فیلر و عوارض و فواید آن آشنا شوید

آیا تزریق فیلر عوارض دارد؟  فیلر برای خط خنده تا چه مدت ماندگاری دارد؟  بهترین دکتر در مازندران برای فیلر و انجام آن کیست؟  چه مراقبت هایی بعد از این روش زیباسازی و جوانسازی صورت توصیه می شود؟  اگر شما هم تصمیم به انجام این شیوه زیباسازی دارید و اطلاع کافی در این زمینه ندارید، توصیه می شود ادامه مطلب را مطالعه کنید . دکتر ماریا شارع پور، فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی در مازندران، در ادامه این مطلب به بررسی  روند زیبایی صورت با فیلر و مراقبت های بعد از آن می پردازند .

 

نمونه زیباسازی لب با فیلر و بلوک عصبی پیش از تزریق توسط دکتر ماریا شارع پور، فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی در مازندران

تزریق فیلر چیست ؟

فیلر و تزریق آن برای جبران حجم از دست رفته چربی های صورت پیشنهاد می شود. به کمک این روش می توان نواحی از صورت که خالی هستند را پر کرد. برخی از افراد به دلیل افزایش سن و یا لاغر بودن صورت  تصمیم به انجام فیلر می گیرند.  فیلر به صورت مستقیم  بر نواحی زیر پوست تزریق می گردد  و در نتیجه سبب شادابی ، جوانی و زیبایی صورت می گردد .

تزریق فیلر چه مزایایی دارد ؟

این روش مزایای  بسیاری دارد ، از جمله :

  • سبب شادابی و زیبایی پوست شما می گردد .
  • بعد از تزریق عملا نیازی به استراحت و مراقبت های خاصی نیست .
  • می توان  همزمان در نواحی مختلف از صورت،  تزریق فیلر را انجام داد .
  • بهترین  روش برای جوانسازی  صورت است که  از ماندگاری قابل توجهی برخوردار است .

چه افرادی نیاز به تزریق زیبایی دارند ؟

دکتر ماریا شارع پور در مورد این روش زیباسازی صورت می گوید:

“تزریق فیلر  بیشتر به افرادی توصیه می شود  که سنی بالای 35 سال دارند  و  یا  افرادی که دچار پیری زودرس پوست خود شده اند . این افراد اغلب از چهره خود ناراضی هستند  و می توانند با کمک تزریق فیلر  اعتماد به نفس از دست رفته خود را بازیابند”.

 

عوارض استفاده از مواد بی کیفیت در تزریق های زیبایی

از آنجا  که تزریق زیبایی معمولاً در صورت انجام می شود هر گونه  مواد  با کیفیت پایین  احتمال بروز عوارض را  بیشتر می کند.

فیلم تزریق و زیباسازی لب با فیلر در مازندران توسط دکتر ماریا شارع پور

هزینه تزریق فیلر در مازندران

متاسفانه برخی تبلیغات دروغین وجود دارد که فیلر را با قیمت بسیار پایین تزریق می کنند، خیلی افراد  فریب این تبلیغات  را می خورند و در نتیجه شامل عوارض فیلر می گردند، عملا می توان گفت  فیلر و تزریق کردن آنم عوارضی ندارد به شرط آنکه توسط پزشک متخصص  و با استفاده از بهترین مواد انجام شود . فیلر تنها باید توسط  پزشک متخصص  تزریق شود .

 

نمونه ای از انجام فیلر لب توسط دکتر ماریا شارع پور

خلاصه مطلب

در اخر می توان  به عنوان خلاصه ای از مطالب بیان کرد ، خوشبختانه امروزه راهکار های مختلفی وجود دارد تا بتوان مشکلاتی که بر ظاهر چهره شما با افزایش سن ایجاد می شود را از بین برد.  فیلر یکی از این روش های بسیار پر کاربردی است که به زیبایی بیشتر چهره کمک می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3.5]
دکتر ماریا شارع پور

جراح و متخصص چشم، فوق تخصص جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی پلك، جراحی تومورها و بیماری های چشم. جراحی ناخنک چشم، درمان انواع بیماری های پلک از جمله گل مژهو برآمدگی پلک، عمل مجرای اشکی، جراحی آب مروارید، اصلاح عیوب انکساری چشم، لازک، لیزیک، پی آر کی، درمان خشکی چشم و پیر چشمی، رفع آلرژی های چشمی، درمان تنبلی چشم، تعیین شماره چشم، جراحی های زیبایی چشم و پلک از جمله خدمات دکتر شارع پور است.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
تماس با دکتر شارع پور