بهترین جراح لیفت ابرو در بابل

آیا برای شما هم پیش آمده که با وجود این که حالتان خوب است اما دیگران احساس کنند که ناراحتید یا چهره یتان در هم است؟ اگر چنین موضوعی پیش آمد حتماً در آینه با دقت بیشتری خودتان را نگاه کنید. با افزایش سن، گاهی ممکن است که افراد دچار افتادگی ابرو یا افتادگی پلک شوند که این امر بر زیبایی چهره آن ها تاثیرگذار است و ظاهر چهره را خسته و ناراحت نشان می دهد. اما خوشبختانه با پیشرفت های علم پزشکی، این مشکل به راحتی قابل حل است. اگر ساکن استان مازندران هستید و با مشکل افتادگی ابرو مواجه شده اید، در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی بهترین جراح لیفت ابرو در بابل بپردازیم.

                                توضیحات دکتر ماریا شارع پور ، چراح پلاستیک ترمیمی و زیبایی در مازندران، در مورد جراحی لیفت ابرو یا چشم گربه ای

علائم افتادگی ابرو

افتادگی ابرو دارای علائم و نشانه هایی است که عبارتند از:

 • احساس سنگینی ابرو و پیشانی بر روی پلک ها
 • افزایش چین و چروک های روی پیشانی به دلیل تلاش فرد در بالا بردن ابرو

لیفت ابرو چیست؟

لیفت ابرو در واقع عمل جراحی است که در آن فوق تخصص جراحی پلک و صورت به کمک تکنیک های جدید جراحی، ابروها و پیشانی را بالا می کشد و به این ترتیب به اصلاح چین و چروک های پیشانی می پردازد. این عمل کمک می کند تا چهره جوان تر و شاداب تر نشان دهد. افراد مسن که با افزایش سن بافت های پیشانی شان شل شده و یا به دلایل ژنتیکی دچار افتادگی ابرو شده اند، با این جراحی می توانند به راحتی زیبایی را به چهره خود برگردانند.

به گفته دکتر ماریا شارع پور، فوق تخصص جراحی پلاستیک و جراح ترمیمی پلک و صورت دربابل، بسیاری از مراجعه کنندگان به مطب با هدف جراحی افتادگی پلک یا بلفاروپلاستی مراجعه می کنند، حال آن که بعد از معاینه متوجه می شویم که نیاز به جراحی ترمیم ابرو دارند.

جراحی لیفت ابرو (لیفت آندوسکپی ابرو) با کمترین برش انجام می شود و این برش ها در محل رویش موهای ابرو انجام می شود و به همین دلیل هیچ گونه آثاری از جراحی به جا نخواهد ماند. لیفت ابرو جراحی ظریفی است که باید به دقت انجام شود و به همین دلیل حتماً پیش از انجام جراحی بهترین جراح لیفت ابرو را انتخاب کنید.

بهترین جراح لیفت ابرو در مازندران

همان طور که گفتیم، جراحی زیبایی ابرو نیاز به ظرافت و دقت پزشک دارد و به همین دلیل باید بهترین جراح لیفت ابرو را انتخاب نمایید. یک جراح لیفت ابرو خوب در بابل باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • فوق تخصص جراحی پلاستیک و صورت باشد و علم لازم این جراحی را داشته باشد؛
 • در جراحی لیفت ابرو تخصص و مهارت کافی داشته باشد؛
 • نمونه جراحی های موفق زیادی داشته باشد؛
 • با حوصله به معاینه بیمار بپردازد و به سوالات او پاسخ دهد؛
 • حس اعتماد در بیمار به وجود آورد؛
 • هزینه جراحی لیفت ابرو را متعارف تعیین کند.

هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو در بابل

هزینه جراحی لیفت ابرو در مازندران به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارتند از:

 • روش جراحی انتخابی
 • هزینه و دستمزد جراح
 • هزینه داروهای مصرفی
 • میزان مشکل بیمار برای لیفت ابرو

در پایان باید گفت که لیفت آندوسکوپی ابرو کمک می کند تا چهره خسته یا ناراحت شما به چهره ای جذاب و شاداب تغییر کند و آثار پیری ناشی از افتادگی ابرو از بین برود. این جراحی یک جراحی زیبایی به حساب می آید و به همین دلیل برای انجام آن باید به دنبال یک جراح خوب لیفت ابرو باشید. اگر ساکن استان مازندران هستید و به دنبال بهترین جراح افتادگی ابرو در بابل می باشید، اینجا را کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 14 میانگین: 3.1]
دکتر ماریا شارع پور

جراح و متخصص چشم، فوق تخصص جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی پلك، جراحی تومورها و بیماری های چشم. جراحی ناخنک چشم، درمان انواع بیماری های پلک از جمله گل مژهو برآمدگی پلک، عمل مجرای اشکی، جراحی آب مروارید، اصلاح عیوب انکساری چشم، لازک، لیزیک، پی آر کی، درمان خشکی چشم و پیر چشمی، رفع آلرژی های چشمی، درمان تنبلی چشم، تعیین شماره چشم، جراحی های زیبایی چشم و پلک از جمله خدمات دکتر شارع پور است.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
تماس با دکتر شارع پور