لیفت صورت

لیفت صورت

لیفت صورت  برای چه افرادی مناسب است ؟ بهترین متخصص برای لیفت صورت کیست؟ هزینه لیفت صورت چقدر است ؟  زیبایی و جوانی چهره  از علایق هر فرد است ، افرا به طور غریزی میل به زیبایی و زیبا دیده شدن دارند  ، امروزه روش ها و راهکار بسیار مختلفی وجود دارد تا هر فرد بنا بر شرایط خود  هر کدام از این روش ها را انتخاب کند، از جمله تزریق بوتاکس،  تزریق ژل و… لیفت صورت یکی از این روش هاست  که بسیار پر کاربرد و البته پر طرفدار است ، اگر شما هم در زمینه لیفت  صورت  اطلاع کافی ندارید ، توصیه می شود ادامه مطلب را مطالعه کنید .

لیفت صورت

لیفت صورت

روند انجام لیفت صورت

نکته ای که در روند لیفت صورت وجود دارد این است که  نه تنها پوست  بلکه  افتادگی عضله و فاسیا را  از بین می برد، لیفت  صورت چه به صورت پلاستیک و  یا آندوسکوپیک  در هر دو مورد عضله و فاسیا  را حداقل  در دو یا سه جهت  باید جمع کند .

افرادی که لیفت صورت را با استفاده از نخ هایی  خاردار و… انجام می دهند ، بیشتر برای فرد  نقش تزریق فیلر دارد  و ماندگاری که در طی لیفت  صورت  با نخ انجام می شود  به نسبت سایر  روش های  لیفت ماندگاری کمی دارد .

امروزه روش های آندوسکوپیک  که در 5 نقطه صورت استفاده می شود  بسیار پر کاربرد هستند ، در طی این روش تنها با ایجاد چند  سوراخ میلیمتری بدون ایجاد برش ، فاسیا از داخل جمع می گردد  و در حقیقت لیفت اتفاق می افتد .

بیشتر بخوانید
طریقه لیفت صورت

این روش لیفت صورت  کاملا بدون عارضه، درد و خونریزی انجام می شود .

شما می توانید برای مراجعه و مشاوره با دکتر ماریا شارع پور جراح و متخصص چشم در ساری با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .شماره ی تماس :
011-42216316

لیفت صورت برای چه افرادی مناسب است ؟

عوامل بسیار زیادی وجود دارد تا فرد  برای زیبا تر شدن ، لیفت صورت را انتخاب کند،  از جمله این ها :

افرادی که به دلیل  افزایش سن ، پوست  آن ها حالتی شل و افتاده پیدا کرده است .

افراد جوانی که  به دلیل وراثت  و ژنتیک  پوستی آویزان دارند .

افرادی که به دلیل  کاهش وزن های شدید پوست صورت آن ها شل  و افتاده می شود .

در نتیجه لیفت صورت بیشتر مناسب برای افرادی  است که پوست آن ها به هر دلیل رو به پیری و افتادگی رفته باشد  . با کمک لیفت صورت می توانیم جوانی و شادابی پوست خود را به دست آورید .

مراقبت های بعد از لیفت صورت

برای بهتر شدن نتیجه کار دکتر ماریا شارع پور جراح چشم  در مازندران بعد از لیفت صورت توصیه هایی  به فرد  می کنند:

استراحت  کافی داشته باشید ، در زمان استراحت  سعی کنید سر خود را  به سمت بالا  قرار دهید ،  با این روند  بعد  از لیفت صورت  عملا تورم کمتر خواهد شد .

تا چند روز بعد از لیفت صورت  سعی کنید  از خوردن غذاهای سفت  که نیاز به جویدن بیش از حد دارند  خودداری  کنید،  مایعات و غذاهای نرم را  تا دو هفته بعد از لیفت   در برنامه غذایی خود قرار دهید .

بیشتر بخوانید
لیفت ابرو

دارو هایی که پزشک  تجویز کرده است ، طبق دستور مصرف شود .

خلاصه مطلب

در نتیجه می توان گفت لیفت  صورت را می توان به روش های مختلفی انجام داد ، بهتر است قبل از  انتخاب  روش خود با متخصص در این زمینه  مشورت کنید،  دکتر ماریا شارع پور متخصص چشم در ساری در زمینه  جراحی های زیبایی با بررسی شرایط بیمار بهترین روش ممکن را توصیه می کنند .

با تشکر مدیریت سایت دکتر ماریا شارع پور جراح و متخصص چشم در مازندران

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]
دکتر ماریا شارع پور

جراح و متخصص چشم، فوق تخصص جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی پلك، جراحی تومورها و بیماری های چشم. جراحی ناخنک چشم، درمان انواع بیماری های پلک از جمله گل مژهو برآمدگی پلک، عمل مجرای اشکی، جراحی آب مروارید، اصلاح عیوب انکساری چشم، لازک، لیزیک، پی آر کی، درمان خشکی چشم و پیر چشمی، رفع آلرژی های چشمی، درمان تنبلی چشم، تعیین شماره چشم، جراحی های زیبایی چشم و پلک از جمله خدمات دکتر شارع پور است.

پاسخ

5 × یک =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر شارع پور