لیفت ابرو

لیفت ابرو

لیفت ابرو به چه کسانی  توصیه می شود؟ آیا لیفت ابرو ماندگاری دارد ؟لیفت ابرو، یکی از راه های جوانسازی پیشانی شناخته می شود . لیفت ابرو با بالا بردن بافت نرم و پوست پیشانی و ابرو باعث بهبود ظاهر پیشانی ، ابرو و ناحیه اطراف چشم می شود.در صورت عدم تقارن ابروها و یا افتادگی آن ها ، ممکن است لیفت ابرو انتخاب شود. بالابردن ابرو  ها  به طور حتم  سبب افزایش  اعتماد به نفس  افراد می شود .

لیفت ابرو می تواند به تنهایی یا با سایر روشهای صورت مانند جراحی پلک (بلفاروپلاستی) یا لیفت صورت انجام شود.

لیفت ابرو

لیفت ابرو

دلایل نیاز به  لیفت ابرو

پیری به طور معمول باعث می شود که به مرور زمان  ابرو ها  به سمت پایین حرکت کنند. از آنجا که پوست و بافت نرم قابلیت ارتجاعی را از دست می دهند ، فاصله بین ابرو و مژگان نیز کوتاه می شود.

موقعیت پایین ابروها می تواند شما را خسته ، عصبانی یا غم انگیز جلوه دهد. لیفت ابرو می تواند ابروها را بالا ببرد و ظاهر تازه و دلپذیری را  به شما بازگرداند.

جهت انجام جراحی بلفاروپلاستی حتما به شخص ماهر و متخصص در این زمینه مراجعه کنید. شما می توانید برای مراجعه و مشاوره با دکتر ماریا شارع پور با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .شماره ی تماس :
011-42216316

آیا لیفت ابرو عوارضی هم دارد؟

بالابردن ابرو  در حالت  کلی عوارض خاصی ندارد ،تنها در موارد  معدود ممکن است :

جای زخم ممکن است بعد از بالابردن ابرو  قابل مشاهده باشد.

تغییر در احساس پوستی. لیفت ابرو می تواند باعث بی حسی موقت یا دائمی در پیشانی یا بالای پوست سر شود.

بیشتر بخوانید
طریقه لیفت صورت

عدم تقارن در موقعیت ابرو ها . لیفت ابرو می تواند منجر به عدم تقارن شود ، با این حال ، عدم تقارن حتی ممکن است در طول روند بهبودی از بین برود. با وجود جراحی های اضافی ، می توان شکل و حالت پایدار ابرو را درمان کرد.

مشکلات مو. لیفت ابرو ممکن است باعث افزایش مو یا ریزش مو در محل برش شود. اگر ریزش مو به تنهایی برطرف نشود ، می توان با جوش زخم یا پیوند مو درمان کرد.

مانند هر نوع جراحی دیگر ، لیفت ابرو خطر خونریزی ، عفونت و واکنش منفی به بیهوشی را به همراه دارد.

در صورتی که لیفت  ابرو  توسط فرد متخصص در این زمینه  انجام  شود، احتمال بروز هر کدام از این عوارض را  از بین می برد .  برخی افراد تنها  به دلیل  قیمت کمتر لیفت ابرو را در مراکز  نامعتبر انجام می دهند، همین دلیل بر  بروز عوارض می گردد . دکتر ماریا  شاعر پور فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی پلک و صورت  با توجه به تجربه بالایی که در این زمینه دارند می توانند،عمل  بالابردن ابرو ها را بدون  هیچ گونه عوارضی برای شما انجام دهند .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
دکتر ماریا شارع پور

جراح و متخصص چشم، فوق تخصص جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی پلك، جراحی تومورها و بیماری های چشم. جراحی ناخنک چشم، درمان انواع بیماری های پلک از جمله گل مژهو برآمدگی پلک، عمل مجرای اشکی، جراحی آب مروارید، اصلاح عیوب انکساری چشم، لازک، لیزیک، پی آر کی، درمان خشکی چشم و پیر چشمی، رفع آلرژی های چشمی، درمان تنبلی چشم، تعیین شماره چشم، جراحی های زیبایی چشم و پلک از جمله خدمات دکتر شارع پور است.

پاسخ

14 − شش =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر شارع پور