طریقه لیفت صورت

طریقه لیفت صورت

لیفت صورت به چه افرادی توصیه می شود ؟ طریقه انجام لیفت صورت چگونه است ؟  آیا لیفت صورت عوارض دارد ؟  اگر شما هم تصمیم به لیفت صورت دارید و در رابطه با آن اطلاعات کافی ندارید توصیه می شود ادامه مطلب را مطالعه کنید .

باید گفت در رابطه با لیفت صورت، خصوصا اگر افتادگی پوست  از میزان قابل توجهی  بگذرد که امکان درمان با روش های غیر تهاجمی از جمله  لیزر و  یا سایر تحریکات کلاژن سازی  وجود نداشته باشد، لیفت صورت بسیار کمک کننده است .

با کمک لیفت صورت با نخ  می توان افتادگی را برطرف کرد، در طی لیفت صورت با نخ لازم است تا نخ ها در جهت های معکوس  استفاده شوند تا کشیدگی بر پوست ایجاد کند .

بعد از جذب نخ هایی که در طی لیفت صورت  به کار برده شده اند ، تحریکاتی در محل  های نخ ها به منظور کلاژن سازی  اتفاق می افتد . همین امر سبب می شود که  بخشی از کشش های  پوستی ماندگاری بیشتری داشته باشند .

طریقه لیفت صورت

طریقه لیفت صورت

آیا نخ های لیفت صورت آلرژی زا هستند ؟

قابل ذکر است که نخ هایی که در طی لیفت استفاده می شوند قابل جذب هستند. خیلی افراد از دکتر ماریا شارع پور  در رابطه با آلرژی به نخ های  های لیفت سوال می پرند باید گفت در صورتی که از نخ های غیر استاندار استفاده شود  و این کار در مراکز  نامعتبر انجام شود احتمال بروز آلرژی  به نسبت افزایش می یابد ، اما  اگر لیفت صورت با نخ های  مخصوص  و تایید شده  وزارت  بهداشت  انجام شود احتمال بروز آلرژی به حداقل می رسد .

بیشتر بخوانید
زیبایی با لیفت پیشانی

طریق لیفت صورت با نخ

همانطور که در مقالات پیشین هم گفته شد، لیفت  صورت با نخ یکی از روش های جوانسازی صورت است  که بسیار  کم تهاجمی است . بعد از استفاده از  لیفت صورت با نخ فرد می تواند  به کار های روزانه خود بازگردد و نیازی به بستری در بیمارستان ندارد . پزشک در طی لیفت صورت  بدون ایجاد برش های بزرگ  نخ را وارد می کند و عملا  جایی از بخیه بر ناحیه مورد نظر پیدا نمی باشد .

شما می توانید برای مراجعه و مشاوره با دکتر ماریا شارع پور با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .شماره ی تماس :
011-42216316

عوارض لیفت صورت

خیلی از افراد هستند که تنها به دلیل قیمت و  یا  تبلیغات دروغین،  لیفت صورت  را در کنار افراد  غیر متخصص انجام می دهند و شامل عارضه  لیفت نخ می شوند . از آنجا که لیفت با کمک نخ بر روی آناتومی پایه صورت، انجام می شود در نتیجه لازم است تا این کار حتما توسط فرد متخصص انجام شود . بسیار مهم است مسیری که برای لیفت صورت با نخ انتخاب می شود  حتما  فکر شده  و بنا بر تجربه  پزشک صورت گیرد.

خلاصه مطلب

در اخر به عنوان خلاصه ای از مطالب می توانیم بگوییم، لیفت صورت یک روش  جوانسازی پوست  است که  نسبت به سایر روش ها بسیار کم تهاجمی تر است و  فرد عملا با کمک این روش چند سال جوان تر می شود . لازم است تا لیفت صورت توسط پزشک با تجربه و متخصص در این زمینه انجام شود تا احتمال بروز هرگونه عوارض را از بین ببرد .

بیشتر بخوانید
لیفت صورت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
دکتر ماریا شارع پور

جراح و متخصص چشم، فوق تخصص جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی پلك، جراحی تومورها و بیماری های چشم. جراحی ناخنک چشم، درمان انواع بیماری های پلک از جمله گل مژهو برآمدگی پلک، عمل مجرای اشکی، جراحی آب مروارید، اصلاح عیوب انکساری چشم، لازک، لیزیک، پی آر کی، درمان خشکی چشم و پیر چشمی، رفع آلرژی های چشمی، درمان تنبلی چشم، تعیین شماره چشم، جراحی های زیبایی چشم و پلک از جمله خدمات دکتر شارع پور است.

پاسخ

هجده − 17 =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر شارع پور