جراحی چشم با لیزر

جراحی چشم با لیزر

جدیدترین روش جراحی چشم کدام است ؟ هزینه لیزر چشم در مازندران چقدر است ؟  چه مراقبت هایی  بعد از عمل لیزیک چشم  توصیه می کنید ؟   بیشتر بیماران هنگام مراجعه به مطب دکتر ماریا شارع پور  متخصص و جراح چشم در مازندران  از ایشان این سوالات را میپرسند. اگر شما هم نیاز به جراحی چشم دارید و سوالات بسیاری در این زمینه دارید توصیه می کنیم ادامه مطلب را مطالعه کنید .

لیزر خاصیتی که دارد این است که یک نور تک موج قوی است و خاصیتی که چشم دارد  در این است که   یک محیط بسیار شفاف برای عبور نور لیزر است . در حقیقت می توان گفت هیچ گونه بافتی در بدن وجود ندارد تا  این نور بتواند با این قابلیت از آن عبور کند . استفاده از لیزر از سال ها پیش در چشم پزشکی مرسوم بوده است  و  قبل از هر رشته پزشکی دیگری در چشم پزشکی  استفاده می گردید.

جراحی چشم با لیزر

جراحی چشم با لیزر

موارد کاربرد لیزر

  • دلیل اینکه محیط شفاف چشم مناسب  برای لیزر است این است که  متخصص چشم می تواند هر تغییر که در سطح  قرنیه ، شبکیه و.. لازم باشد با کمک لیزر ایجاد کند .
  • لیزر  می تواند سطح قرنیه را تغییر دهد یعنی اگر نامنظمی و یا لکه ای بر  سطح قرنیه وجود دارد را می توان با  کمک لیزر درمان کرد.
  • در صورتی که فرد دچار نزدیک بینی یا دور بینی باشد ، با لیزر قابل درمان است .
بیشتر بخوانید
باید ها و نباید های جراحی های زیبایی چشم

البته تمام این مواردی که ذکر شد محدودیت هایی دارد  که باید به خیلی از فاکتور های مرتبط با آن توجه کرد  و نکته بسیار جالبی که در طی درمان با لیزر وجود دارد این است که  بیمار بلافاصله بعد از درمان با استفاده از لیزر تغییر را حس می کند .

محدودیت های جراحی چشم با لیزر

نمره های چشم بالاتر از مثبت 4 یا بالاتر از منفی 7 ،  برای درمان با لیزر  در دوره های قبل محدویت داشت ، اما امروزه راهکار های  بسیار کارآمدی وجود دارد.از جمله استفاده از کاشت لنز داخل چشمی، این روش درمان یک جراحی است  که ممکن است به  سادگی لیزر نباشد ، امابه نوبه خود مزایای بسیاری دارد . در طی این روش  هم این قابلیت وجود دارد که لنز داخل چشم  ، روی عدسی طبیعی بیمار جایگزین شود، اما در صورتی که عدسی  روبه  پیر چشمی می رود متخصص چشم می تواند از روش جایگزینی استفاده کند .

شما می توانید برای مراجعه و مشاوره با دکتر ماریا شارع پور جراح و متخصص چشم با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .شماره ی تماس :
011-42216316

آیا امکان جراحی عمل لیزیک و لازک در چند نوبت وجود دارد ؟

بله اما باید بسیار با احتیاط  این روند انجام شود . دلیل آن هم در این است که  اگر اصرار بر یک تکینکی وجود داشته باشد،ممکن است ضخامت قرنیه  این اجازه را ندهد  و  بنا بر صلاحدید پزشک ممکن است  سایر تکنیک های جراحی چشم  استفاده شود .

خلاصه مطلب

در اخر به عنوان خلاصه ای از مطلب می توان  گفت ورود لیزر به حوزه پزشکی خصوصا چشم پزشکی کمک بسیار شایانی  در روند درمان و نتایج داشته است .در صورتی که شما هم  نیاز به هر کدام از جراحی های درمانی و زیبایی چشم دارید می توانید به مطب دکتر ماریا شارع پور  متخصص چشم در ساری مراجعه کنید .

بیشتر بخوانید
عمل لیزر چشم در مازندران

با تشکر مدیریت سایت دکتر ماریا شارع پور جراح و متخصص چشم در مازندران

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
دکتر ماریا شارع پور

جراح و متخصص چشم، فوق تخصص جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی پلك، جراحی تومورها و بیماری های چشم. جراحی ناخنک چشم، درمان انواع بیماری های پلک از جمله گل مژهو برآمدگی پلک، عمل مجرای اشکی، جراحی آب مروارید، اصلاح عیوب انکساری چشم، لازک، لیزیک، پی آر کی، درمان خشکی چشم و پیر چشمی، رفع آلرژی های چشمی، درمان تنبلی چشم، تعیین شماره چشم، جراحی های زیبایی چشم و پلک از جمله خدمات دکتر شارع پور است.

پاسخ

20 − یازده =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر شارع پور