جراحی زیبایی پلک بالا

جراحی زیبایی پلک بالا

چه مراقبت هایی بعد از جراحی زیبایی پلک  لازم است تا  نتیجه جراحی موفقیت آمیز باشد ؟  ترمیم  جراحی پلک  چه مدت بعد از جراحی امکان پذیر است ؟ جراحی پلک برای چه افرادی مناسب است ؟ گاهی به دلایلی همچون ژنتیکی و یا افزایش سن پلک ها حالتی افتاده و یا پف کرده، به خود می گیرند که می توان با کمک جراحی پلک هر گونه  اختلال در این ناحیه را درمان کرد . در ادامه این مطلب به بررسی جراحی پلک بالا و فواید  آن می پردازیم ، با ما همراه باشید .

جراحی زیبایی پلک بالا

جراحی زیبایی پلک بالا

همانطور که در مقالات پیشین هم گفته شد  گاهی مشاهده می گردد  افراد با  افزایش سن پوست نواحی اطراف چشم آن ها، حالت خود را از دست می دهند و رو به  شلی و افتادگی می رود  در این موارد جراحی پلک ، کار آمد است .  هر چه افتادگی پلک و عوارض بعد از آن نادیده گرفته شود، می تواند به مرور زمان  مشکلات بسیاری را از جمله ضعیفی چشم را در برداشته باشد .

همچنین جراحی پلک با کمک بی حسی موضعی  انجام می شود و دوران نقاهت بسیار کوتاهی دارد .

علائم افتادگی پلک بالا

احساس سنگینی چشم  به دلیل پوست و چربی اضافی که در  بالای چشمان ایجاد شده است .

گاهی  افتادگی پلک بالا می تواند  سبب اختلال در روند بینایی چشمان شود .

بیشتر بخوانید
علت افتادگی ابرو

این افراد  به دلیل فرم چشمانی که دارند دائما خسته به نظر می آیند در نتیجه در  زیبایی چهره  بسیار تاثیر گذار است .

بسته به میزان شدت افتادگی پلک، این علائم خفیف تا شدید هستند.

آیا  در جراحی پلک بالا ،  امکان انجام جراحی دیگر به طور همزمان وجود دارد ؟

گاهی برخی از مراجعین که برای جراحی پلک به مطب دکتر ماریا شارع پور مراجعه می کنند این سوال را دارند   که  می توان جراحی دیگری را همزمان انجام داد یا خیر . در پاسخ باید گفت بله  تنها با توجه به صلاحدید پزشک این امکان وجود دارد .

امکان انجام لیفت  ابرو، تزریق چربی  که به منظور برطرف کردن هر گونه فرورفتگی صورت انجام می شود .

اصلاح موقعیت غده اشکی

لیفت پیشانی، تزریق بوتاکس  و …. همزمان با انجام جراحی پلک وجود دارد .

دکتر ماریا شارع پور بعد از معاینه کامل بیمار  شرایط را بررسی می کند و با توجه به موقعیت فرد بهترین  روش های جراحی را به بیمار پیشنهاد می کند تا بتوان نتیجه بهتری را  به دست آورد .

شما می توانید برای مراجعه و مشاوره با دکتر ماریا شارع پور جراح و متخصص چشم در ساری با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .شماره ی تماس :
011-42216316

خلاصه مطلب

در اخر می توان  به عنوان خلاصه ای از مطالب بیان کنیم ،  جراحی پلک از آن جا  که جراحی بسیار مهمی است لازم است  تا قبل از اقدام به جراحی  اطلاع کافی در این زمینه داشته باشید .  جراحی پلک بالا در صورتی که نادیده گرفته شود مشکلات بسیاری با خود در پی دارد  ، شما می توانید برای جلوگیری از بروز هر کدام از این اختلالات  به مطب دکتر ماریا شارع پور ، جراح و متخصص چشم در ساری مراجعه کنید .

بیشتر بخوانید
جراحی پلک با لیزر

با تشکر مدیریت سایت دکتر ماریا شارع پور جراح و متخصص چشم در مازندران

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]
دکتر ماریا شارع پور

جراح و متخصص چشم، فوق تخصص جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی پلك، جراحی تومورها و بیماری های چشم. جراحی ناخنک چشم، درمان انواع بیماری های پلک از جمله گل مژهو برآمدگی پلک، عمل مجرای اشکی، جراحی آب مروارید، اصلاح عیوب انکساری چشم، لازک، لیزیک، پی آر کی، درمان خشکی چشم و پیر چشمی، رفع آلرژی های چشمی، درمان تنبلی چشم، تعیین شماره چشم، جراحی های زیبایی چشم و پلک از جمله خدمات دکتر شارع پور است.

پاسخ

سه × 5 =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر شارع پور