تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

هزینه تزریق بوتاکس چقدر است ؟ چه  مراقبت هایی بعد از تزریق بوتاکس توصیه می شود ؟  بهترین نقاط برای تزریق بوتاکس کدام نواحی است ؟ بهترین مرکز برای تزریق بوتاکس در مازندران کجاست ؟ آیا تزریق بوتاکس عوارضی هم دارد ؟

برای تزریق بوتاکس لازم است تا نکاتی را در نظر داشت ، گاهی برخی از افراد که به مطب دکتر ماریا شارع پور مراجعه می کنند در خواست این را دارند که  با کمک تزریق بوتاکس  ابرو های خود را به سمت بالا  ببرند  و یا گاهی هم دیده می شود که فرد  تمایلی به تغییر حالت ابرو های خود ندارد . توجه و در نظر گرفتن تمام این نکات  تنها با کمک یک متخصص با تجربه و متبحر  در نظر گرفته می شود ،در نتیجه باید گفت تکنیک تزریق شرط اول در تزریق بوتاکس  است  که باید پزشکی که این تزریق را انجام می دهد از تجربه و دانش علمی  بسیار بالایی برخوردار باشد.

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

مراقبت های لازم بعد از تزریق بوتاکس

اما  چه مراقبت هایی بعد از تزریق بوتاکس  لازم است تا در نظر گرفته شود ؟ توجه به مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس  که توسط پزشک  به فرد  ارائه می شود می تواند اثر بخشی این دارو را موثر تر از قبل کند .

ماساژ دادن بعد از  تزریق بوتاکس به هیچ وجه توصیه نمی شود .

حداقل تا 6 ساعت بعد از تزریق بوتاکس نباید دراز بکشید .

بیشتر بخوانید
تزریق بوتاکس جهت از بین بردن خط اخم

برای نتیجه گیری بهتر از عمل تزریق بوتاکس لازم است  تا عضلات مورد نظر  تقویت شوند.

به هیچ وجه مطالعه نداشته باشید و سر  خود را در حالت پایین نگه ندارید .

اجسام سنگین بلند نکنید،  تا 6 ساعت بهتر است که تنها رو به رو را نگاه کنید .

به هیچ وجه بر روی صورت نخوابید .  حالت های نادرس برای صورت می تواند نتیجه تزریق را تحت تاثیر قرار دهد .

آیا تزریق بوتاکس عوارض دارد ؟

این سوالی است که بیشتر مراجعین به مطب دکتر ماریا شارع پور جراح چشم در مازندران می پرسند که آیا ممکن است تزریق بوتاکس برای آن ها عوارضی به همراه داشته باشد یا خیر ؟ در پاسخ باید گفت  خوشبختانه عوارض حساسیتی در این مورد دیده نشده است ، اما در مواردی که فرد شاهد عوارض می گردد تنها به دلیل تکنیک تزریق نادرست است  که، ایجاد می گردد .

متاسفانه خیلی افراد  تنها به دلیل هزینه پایین تر  تزریق بوتاکس در  مراکز غیر معتبر انجام می دهند  این افراد  بیشتر در معرض بروز عوارض هستند .  عوارض مهمی که ممکن است  بنا به دلیل عدم رعایت تکنیک تزریق و دارو های نادرست ایجاد گردد افتادگی پلک  می باشد .

شما می توانید برای مراجعه و مشاوره با دکتر ماریا شارع پور جراح و متخصص چشم در ساری با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .شماره ی تماس :
011-42216316

خلاصه مطلب

در اخر به عنوان خلاصه ای از مطلب می توان گفت، لازم است تا تمام تزریقات زیبایی توسط افراد متخصص انجام شود ، زیرا بروز  عوارض می تواند خطرات جبران ناپذیری را با خود همراه داشته باشد . دکتر ماریا شارع پور جراح چشم در مازندران با توجه به تخصص کافی در این زمینه  می توانند  نتایج بسیار رضایت بخشی را برای بیمار داشته باشند .

بیشتر بخوانید
با تزریق فیلر و عوارض و فواید آن آشنا شوید

با تشکر مدیریت سایت دکتر ماریا شارع پور جراح و متخصص چشم در مازندران

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
دکتر ماریا شارع پور

جراح و متخصص چشم، فوق تخصص جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی پلك، جراحی تومورها و بیماری های چشم. جراحی ناخنک چشم، درمان انواع بیماری های پلک از جمله گل مژهو برآمدگی پلک، عمل مجرای اشکی، جراحی آب مروارید، اصلاح عیوب انکساری چشم، لازک، لیزیک، پی آر کی، درمان خشکی چشم و پیر چشمی، رفع آلرژی های چشمی، درمان تنبلی چشم، تعیین شماره چشم، جراحی های زیبایی چشم و پلک از جمله خدمات دکتر شارع پور است.

پاسخ

ده + هفت =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر شارع پور