بهترین جراح پلک در مازندران

بهترین جراح پلک در مازندران

سلامتی در بهبود کیفیت زندگی تاثیر مستقیم دارد اما حفظ و ارتقا آن نیازمند آگاهی است و باید نسبت به عواملی که سلامتی را به خطر می اندازند اطلاعات کافی داشته باشیم تا بتوانیم از بروز این عوامل پیشگیری کنیم. یکی از ارگان هایی که اهمیت بسیاری در ارتقا کیفیت زندگی ما دارد بحث چشم ها و بینایی است که ارتباط مستقیم ما با جهان پیرامون را میسر می کند. دکتر شارع پور بهترین جراح چشم در مازندران در ادامه توضیحاتی در رابطه با عواملی که ممکن است به چشم آسیب برساند و جراحی های چشم خواهند داد.

بهترین جراح چشم در مازندران

بهترین جراح چشم در مازندران

باتوجه به خصوصیات خاصی که چشم های ما دارند،یک سری از آسیب های محیطی و عوامل داخلی می تواند بر روی آنها تاثیر گذار باشد.

اگر بخواهیم یک تقسیم بندی ساده انجام دهیم سه دسته از عوامل در بر سلامت بینایی تاثیر گذار هستند:

  • عوامل داخلی:

برخی از بیماری ها مانند دیابت (رتینوپاتی دیابتی)، فشار خون و تیروئید ( بیماری تیروئید چشمی) بر سلامت چشم تاثیر گذار هستند در واقع چشم های ما از بسیاری از بیماری های داخلی ما متاثر می شود.

  • عوامل خارجی :

عواملی که در محیط پیرامون ما اتفاق می افتند می توانند باعث بروز آسیب در چشم ها شوند مانند ضربه های مختلف، آسیب های محیطی، آلودگی هایی که در محیط اطراف وجود دارند، عفونت ها و اشعه های uv  عوامل خارجی هستند که بر سلامت چشم ها و بینایی تاثیر گذار هستند.

  • اختلالاتی که در اثر افزایش سن رخ می دهند:
بیشتر بخوانید
جراحی افتادگی پلک در مازندران

ممکن است با افزایش سن تغییراتی در چشم های ما ایجاد شود که در بینایی  تاثیر گذار باشد مانند بیماری آب مروارید  که بیماری شایعی است و با افزایش سن باعث کاهش بینایی می شود.

بنابراین عوامل متعددی وجود دارد که می تواند سلامت چشم ها را تحت تاثیر قرار دهند.

شما می توانید برای مراجعه و مشاوره با دکتر ماریا شارع پور جراح و متخصص چشم با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .شماره ی تماس :
011-42216316

افراد بسیاری در مازندران و ساری وجود دارند که برای رفع مشکلات افتادگی پلک و بینایی به دنبال بهترین جراح پلک در مازندران هستند تا بتوانند با انجام این جراحی ها توسط یک متخصص چشم خوب نتیجه مطلوبی را به دست بیاورند.

امروزه جراحی بلفاروپلاستی جهت رفع افتادگی پلک و جراحی های لازک و لیزیک برای درمان عیوب انکساری چشم ها کاربرد فراوانی دارند. چشم ها ناحیه بسیار حساسی هستند که جراحی آنها باید توسط بهترین جراح پلک و چشم انجام شود.

بلفارو پلاستی ( جراحی پلک ) :

جراحی بلفاروپلاستی جراحی ساده ای است که می تواند تاثیر بسزایی در ظاهر فرد ایجاد کند. جراحی بلفاروپلاستی پلک بالایی می تواند سبب تصحیح پوست اضافی که باعث ایجاد ظاهری خسته در پلک بالایی می شود و یا همینطور برای حذف عضله و یا چربی اضافی که باعث تورم پلک بالایی می گردد، شود.

منطقه ای که جراحی بلفاروپلاستی در آن تغییری ایجاد نمی کند موقعیت ابرو است. پس اگر شما دارای ابرو های افتاده و یا غیر متقارن هستید برای رفع این مشکل باید جراحی زیبایی ابرو انجام دهید.

بیشتر بخوانید
درمان افتادگی پلک

لازک و لیزیک:

لیزیک یک فرایند جراحی است که وابستگی شخص را به عینک و یا لنز های چشمی کاهش می دهد. عبارت لیزیک به معنای کامل عملیات جراحی بر روی قرنیه توسط لیزر می باشد و فرایندی است که به طور ماندگار شکل قرنیه را تغییر می دهد که یک پوشش واضح بر روی قسمت جنوبی چشم می باشد.

همشهریان مازندرانی می توانند جهت دریافت مشاوره به دکتر ماریا شارع پور جراح چشم در مازندران مراجعه کنند.

سایر مقالات جراح پلک در ساری :

تزریق فیلر

تزریق بوتاکس

کاشت لنز

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
دکتر ماریا شارع پور

جراح و متخصص چشم، فوق تخصص جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی پلك، جراحی تومورها و بیماری های چشم. جراحی ناخنک چشم، درمان انواع بیماری های پلک از جمله گل مژهو برآمدگی پلک، عمل مجرای اشکی، جراحی آب مروارید، اصلاح عیوب انکساری چشم، لازک، لیزیک، پی آر کی، درمان خشکی چشم و پیر چشمی، رفع آلرژی های چشمی، درمان تنبلی چشم، تعیین شماره چشم، جراحی های زیبایی چشم و پلک از جمله خدمات دکتر شارع پور است.

پاسخ

5 × 2 =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر شارع پور