بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی

آیا بلفاروپلاستی با لیزر امکان پذیر است ؟  عوارض عمل بلفاروپلاستی چیست؟ بهترین جراح چشم برای عمل بلفاروپلاستی در مازندران کیست ؟ طول درمان برای عمل بفاروپلاستی چقدر است ؟با افزایش سن ظاهر سال خورده بر پلک ها ایجاد می گردد، که این  نمای سالخورده در پلک فوقانی  سبب بروز چین و چروک های اطراف پلک ، پوست آویزان پلک فوقانی و ایجاد پف و برجستگی در پلک فوقانی می شود . در پلک تحتانی نمای  سالخورده شامل پوست آویزان و لب های اویزان پلک تحتانی ، نمایان شدن سفیدی چشم ، نزول دو تا سه توده چربی در پلک تحتانی ،گود افتادگی زیر چشم و ایجاد چین و چروک ها در پلک تحتانی می گردد . اما چگونه می توان از این همه  عوارض که می توانند  بر زیبایی چهره  تاثیر گذار باشند خلاصی یافت؟  در ادامه این مطلب دکتر ماریا  شارع پور  متخصص و جراح چشم در مازندران به بررسی جراحی پلک که روش کمک کننده برای از بین بردن تمام این  مشکلات می باشد ، می پردازند .

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی

جراحی بلفاروپلاستی

یکی از روش هایی که در جوانسازی صورت و ناحیه پلک موثر می باشد، انجام عمل جراحی بلفاروپلاستی می باشد در این روش پوست اضافی برداشته می شود و عضله  و چربی های اطراف پلک حفظ می گردد  و یا حتی در  صورت لزوم چربی های  اضافی اطراف پلک هم برداشته می شود .

فواید جراحی بلفاروپلاستی

جراحی پلک به صورت سرپایی انجام می شود  که دوره ریکاوری بسیار کوتاهی دارد .

بیشتر بخوانید
جراحی افتادگی پلک پایین

محل بخیه ها و اسکار محل جراحی  به هیچ وجه باقی نمی ماند و مشخص نیست .

و در اخر این جراحی سبب ایجاد چهره جوان و جذاب  می شود .

از بین بردن چروک اطراف چشم در افراد جوان

متاسفانه چین و چروک ها در نواحی چشم تنها به دلیل  بالا رفتن سن نمی باشد  ، حتی در بسیاری موارد دیده می شود  که در افراد  جوان هم  چین و چروک هایی در نواحی زیر چشم وجود دارد  که  سبب ناراحتی  و کاهش اعتماد به نفس این افراد می گردد ، در این وضعیت دکتر ماریا مردای  با تجویز جراحی های سبک تر  سعی در برطرف کردن  چروک این نواحی دارند .

با عمل جراحی بلفاروپلاستی برای این افراد می توان چین هایی که در ناحیه پلک پایین  ایجاد شده اند را برطرف کرد . خیلی از افراد تصور می کنند  با انجام  عمل هایی همچون تزریق بوتاکس می توانند از شر این چروک ها خلاص شوند، باید گفت تنها عمل جراحی که نتایج ماندگار و   بسیار قابل ملاحظه را برای این افراد  ایجاد می کند ، جراحی پلک یا همان بلفاروپلاستی می باشد .

شما می توانید برای مراجعه و مشاوره با دکتر ماریا شارع پور جراح و متخصص چشم در ساری با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .شماره ی تماس :
011-42216316

 خلاصه مطلب

در اخر به عنوان خلاصه ای از مطلب می توان  گفت بلفاروپلاستی یکی از جراحی  زیبابیی محسوب می گردد که می تواند بدون ایجاد هیچگونه عوارضی ،  چین و چروک ها و پف های نواحی اطراف چشم را برطرف کند . دکتر ماریا شارع پور یکی از با تجربه ترین جراحان چشم در مازندران و ساری می باشند، شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به  آدرس   مازندران، قائم شهر، روبروی بانك ملی مركزی، ساختمان پزشكان آمين ٢٤ ، واحد ٤٠٩  مراجعه کنید .

بیشتر بخوانید
جراحی افتادگی پلک در مازندران

با تشکر مدیریت سایت دکتر ماریا شارع پور جراح و متخصص چشم در مازندران

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
دکتر ماریا شارع پور

جراح و متخصص چشم، فوق تخصص جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی پلك، جراحی تومورها و بیماری های چشم. جراحی ناخنک چشم، درمان انواع بیماری های پلک از جمله گل مژهو برآمدگی پلک، عمل مجرای اشکی، جراحی آب مروارید، اصلاح عیوب انکساری چشم، لازک، لیزیک، پی آر کی، درمان خشکی چشم و پیر چشمی، رفع آلرژی های چشمی، درمان تنبلی چشم، تعیین شماره چشم، جراحی های زیبایی چشم و پلک از جمله خدمات دکتر شارع پور است.

پاسخ

پنج × 4 =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر شارع پور